בגיל הכי סוער, בואו ללמוד לעבוד עם החומר הנפלא - ברזל. לרכוש מיומנויות, לממש רעיונות, לטפח יצירתיות. להנות מתחושת מסוגלות ולפתח בגרות ואחריות! בואו להתחמם ליד תנורי הנפחייה והברזל הלוהט להכיר מקרוב את החומר וללמוד דברים חדשים, ליצור לעצמכם גרזן אישי ו/או סכין גילוף, ללמוד לעבוד עם חומר מדהים - הברזל ועם חומרים נוספים' לפי העניין האישי והקבוצתי.
מתאים לנערות ונערים מגיל 13 - 17, אחראים וסקרנים, שאוהבים ליצור ולהמציא ולא חוששים מקצת ליכלוך של נפחיות :)
מחיר: 2400 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד 15.9.23 ולאחר מכן 2700 ש"ח.
מספר המקומות מוגבל!
מוזמנים ומוזמנות ⚒️
לפרטים - 0587990603
המחיר כולל את כל החומרים.
מדיניות ביטולים
ביטוח
אולי להוסיף שאלות ותשובות