בעז יכין
מנהל בית הספר

נפח-אמן מעל שלושה עשורים. מורה לנפחות מלמד בשיטת אורי חופי בארץ ובעולם. רסטורטור. מומחה גם בעבודות אבן וסיתות אבן, עבודות בעץ מלא שימור ושיחזור ברזל, ומתכות שונות. מתמקד בהוראה של מקצועות המתכת. וכיום גם מנהל את בית הספר של הנפחייה.

למדתי אצל מורים גדולים - אורי פילץ מיסוד המעלה לימד אותי את סוד בניית התנורים.  אורי חופי  מסטר עולמי בתחום הנפחות, המורה הגדול מכולם, אפשר לי להיות תלמידו במשך שנים רבות  בהם עבדנו יחד.  

במשך שש שנים בניתי תפאורות למופעים גדולים בפסטיבל ישראל - לרויאל שקספיר קומפני, לינדזי קאמפ, סנקאי גוקו, פיליפ פטי, ועוד. וכן תפאורה לטלוויזיה הישראלית; 

שחזור השער של בניין דקוטה בניו יורק; היכל הילד ביד ושם, מחלבת שי זלצר בסטף; שיחזור תחנת הרוח בימין משה בירושלים, ביה"ח הצרפתי ביפו, בית העלמין טרומפלדור בת"א, מלון "ירושלים" ביפו, בית הכנסת הגדול בנס ציונה. הרצל 138 בית הבאר משטרת רמת גן

בניתי ארובות שמש, מערכות מים אפורים,  בתים, גופי תאורה, תנורים ועוד.     תפיסת החיים שלי:  סביבתית - חסכון באנרגיה, מנחה אותי בכל דבר שאני יוצר - ניצול המשאבים הטבעיים ברמה המקסימאלית ויצירת נוחות מרבית למשתמש.  

בשנים האחרונות, לצד פרויקטים של שימור ושיחזור, אני מקדיש את מירב תשומת הלב לבית הספר לנפחות. יש לי סיפוק עצום בהוראה. יש לי סבלנות לכל אחד ואחת. כל אחד מהתלמידים יוצא עם יכולות חדשות ועם תחושת הצלחה. 

מזמין תלמידים מכל הסוגים - נשים, גברים, נוער, מתמודדי נפש ואנשים עם מוגבלויות. הלימוד הוא לכולם.